Centrum stínící techniky České Budějovice

OD Vltavín, České Budějovice, tel: 602 504 068, e-mail: obchod@cstcb.cz

FLIX SYSTEM

Centrum stínící techniky

Systém FLIX je unikátní systém spouštěcích garnyží nebo kolejniček. Pomocí provázkového ovládání se dají kolejničky se záclonami nebo závěsy spustit dolů kde se jednoduše vytáhnou z kolejniček. Po vyprání nebo při výměně se pak zase navlečou do kolejničky a vytáhnou zpět nahoru. Odpadá tedy jakékoliv lezení výškách. Systém je vhodný zejména pro osoby méně pohyblivé, seniory nebo tělesně postižené. Systém spustitelných kolejniček FLIX ale ocení i každý kdo si chce práci ulehčit.

FLIX systém je spouštěcí garnýž která má zabudovaný spustitelný mechanizmus kolejniček. Ty se dají pomocí provázkového ovládání spustit dolů nebo vytáhnout nahoru. Je to velmi snadné a rychlé. Záclonu pak vytáhnete z kolejničky i s háčky a můžete si u toho klidně sednout. V garnýži může být 1-3 kolejničky

Spouštěcí garnýže Spouštěcí garnýže FLIX můžeme využít úplně všude, od dětského pokoje po třeba hotelové komplexy. Systém spouštěcích garnyží není navíc omezen výškou, protože díky provázkům můžeme záclony obsloužit třeba i v 10ti metrech. Spouštěcí garnýže jsou určeny každému, kdo si chce práci nejen ulehčit.

Spouštěcí garnýže jsou velmi přínosné pro ty, kteří jsou pohybově omezeni, pro starší lidi a také pro zdravotně postižené, třeba vozíčkáře. Ocení je navíc i ti, kteří se necítí dobře ve výškách.

  • a
  • a
  • a