Centrum stínící techniky České Budějovice

OD Vltavín, České Budějovice, tel: 602 504 068, e-mail: obchod@cstcb.cz

PLISSE SÍŤ

Centrum stínící techniky

Sítě proti hmyzu - plisé

Elegantní ochrana před hmyzem

Plisované neboli skládané sítě proti hmyzu představují moderní ochranu interiéru před nežádoucím hmyzem. Plisé je vysoce dekorativní, při složení navíc jen minimálně zmenšuje aktivní plochu okna. Plisé nejsou pouze účinná ochrana proti hmyzu, ale rovněž dodávají prostoru nezaměnitelný a osobitý charakter.

Síťový segment je tvořen dvěma vertikálními profily, mezi kterými je napínána plisovaná síťovina. Hladký chod segmentu zabezpečuje řetězový mechanizmus z PVC. V základní verzi je segment ukotven do ostění otvoru fixně pomocí clipů na jedné straně (tzv. stěnový profil) a opatřen těsnícím kartáčkem na druhé straně (tzv. pojezdový profil). Segment je veden nahoře ukotveným vodícím profilem tvaru „U". Dole je segment veden velmi nízkým PVC profilem (necelé 3 mm).

Síť je především určena pro montáž do ostění otvorů, avšak ve spojení nabízenými pomocnými profily je možná také čelní montáž na stěnu či na rám dveří. Síť je dodávána v různých variantách. V jednom vedení je možné dodat maximálně tři segmenty, z nichž každý může být široký maximálně 2000 mm.